TARSUS ATATÜRK LİSESİ

Tarsus Atatürk lisesi gençliğinin uğrak yeri

AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

OKULUMUZUN MÜDÜRÜ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
OqaN
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : Tarsus İş/Hobiler : Öğrenciyim Lakap : Yok

MesajKonu: OKULUMUZUN MÜDÜRÜ   C.tesi Eyl. 13, 2008 5:30 am

Müdürümüzün yaptığı yenilikler cok güzel bu konuda müdürümüzü tebrik ediyorum

YAPTIKLARI;Okulumuzu boyatıp daha güzel hale getirdi,Öğrencileri Disiplinli hale getirdi,Okulumuzu tadilat ettirip Eskisinden cok güzel hale getirdi sınıflarımızı boyattı sıralarımızı yeniletip tertemiz bir hale getirdi klimalarımızda takılıyor^^,SUNU diyebilirimki TAL dan qüzel bir okulumuz ve eğitim şartımız war bunlar için müdür,ve yardımcılarına cok teşekkür ediyorum inşallah benle aynı fikirdesinizdir^^Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 09/08/08 Mesaj Sayısı : 414 Nerden : tarsus İş/Hobiler : fotoğraf çekmek,pc Lakap : teknopat

MesajKonu: teşekkürler   C.tesi Eyl. 13, 2008 5:33 am

sevgili müdürümüze lagos isteğimizi kırmadığı için sınıf adına teşekkür ederiz.

12 sosyal a

HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..

GöNlÜnÜ GüN eDeNi SeVmEz SeVdA iStEr HeP oNu ÜzEnİ :S
Kullanıcı profilini gör http://tarsusataturklisesi.forum2.biz
_*!p£q_*
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Kadın
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 17/09/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : _10Tm/ß İş/Hobiler : _müz!k_ Lakap : _cruel_anqel_*

MesajKonu: Geri: OKULUMUZUN MÜDÜRÜ   Perş. Eyl. 25, 2008 8:59 am

okulumuz gerçekten muhteşem bu okulda okuduğum için çok şanslı olduğumu düşünüyorm eğitim disiplin hocalar müdürümüz herşey çok güzel.evt lagos iyi oldu ama ben almaya gitiiğimde istediğim beden kalmamış o yüzden bende yoq Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: OKULUMUZUN MÜDÜRÜ   

OKULUMUZUN MÜDÜRÜ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası