TARSUS ATATÜRK LİSESİ

Tarsus Atatürk lisesi gençliğinin uğrak yeri

AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Admin
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 09/08/08 Mesaj Sayısı : 414 Nerden : tarsus İş/Hobiler : fotoğraf çekmek,pc Lakap : teknopat

MesajKonu: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   Cuma Ağus. 22, 2008 6:19 pm

Evet arkadaşlar bir günlüğüne müdür olsanız neyi değiştirirdiniz??? Rolling Eyes

HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..

GöNlÜnÜ GüN eDeNi SeVmEz SeVdA iStEr HeP oNu ÜzEnİ :S
Kullanıcı profilini gör http://tarsusataturklisesi.forum2.biz
OqaN
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : Tarsus İş/Hobiler : Öğrenciyim Lakap : Yok

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   Perş. Eyl. 11, 2008 11:10 am

Okulu 1 gün serbest bırakırdım^^
Kullanıcı profilini gör
oGuZCan
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Erkek
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 150 Nerden : Ataturk Lisesi İş/Hobiler : Yok Lakap : Yoq

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   Cuma Eyl. 12, 2008 1:40 am

Cuma Gunlurı Tatıl YaparDım
Kullanıcı profilini gör
wooDy_xD
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/09/08 Mesaj Sayısı : 15 Nerden : TarsuS İş/Hobiler : öqrenci,müzik,qezmeK faLn :D Lakap : wooDy

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   C.tesi Eyl. 13, 2008 3:22 am

formaLarı deiştirirdiM lol! kareLi pantoLon ve siah qömLek yaptırırdıM cheers
Kullanıcı profilini gör
oGuZCan
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Erkek
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 150 Nerden : Ataturk Lisesi İş/Hobiler : Yok Lakap : Yoq

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   C.tesi Eyl. 13, 2008 3:55 am

seytan mı yapacan bizi ^^
Kullanıcı profilini gör
wooDy_xD
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/09/08 Mesaj Sayısı : 15 Nerden : TarsuS İş/Hobiler : öqrenci,müzik,qezmeK faLn :D Lakap : wooDy

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   C.tesi Eyl. 13, 2008 6:38 am

n aLaka şeytan ? Question
Kullanıcı profilini gör
sera
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 151 Nerden : mersin İş/Hobiler : ... Lakap : sera_7

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   C.tesi Eyl. 13, 2008 8:18 am

Ben yeni üyeyim güzel paylaşımlar var:) ben müdür olsaydım müdürler ne yapıyorsa onu yapardım:D
Kullanıcı profilini gör
OqaN
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : Tarsus İş/Hobiler : Öğrenciyim Lakap : Yok

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   Paz Eyl. 14, 2008 10:41 am

woody rock stilinemi çekiyorsun biraz yani?
Kullanıcı profilini gör
sans_melegi
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 15/09/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : mersin İş/Hobiler : ögrenci Lakap : RaHMeLİ

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   Salı Eyl. 16, 2008 3:17 pm

valla spr olurdu kareli pantl siyah gömlek manyk olurdu hemde valla ben bism okulda mudur olsaydm azcık disiplini gevşetirdim hihi.... Very Happy
Kullanıcı profilini gör
wooDy_xD
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Kadın

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   Perş. Eyl. 18, 2008 11:00 am

evt bencede süPer oLurda işte hemn şeytana çekti bazı arkadaşLar n aLakaysaa Shocked
Kullanıcı profilini gör
sans_melegi
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 15/09/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : mersin İş/Hobiler : ögrenci Lakap : RaHMeLİ

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   Perş. Eyl. 18, 2008 3:52 pm

zevkler ve renkler tartışılmaz ama gerçekten manyk bişe olurdu ya öff beaa ya bi müdüre sölesekmi naapsak Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 09/08/08 Mesaj Sayısı : 414 Nerden : tarsus İş/Hobiler : fotoğraf çekmek,pc Lakap : teknopat

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   Ptsi Eyl. 22, 2008 8:12 am

arkadaslar boş mesaj bırakmayalım lutfen

HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..

ko8e
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Erkek
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 93 Nerden : qaRIdaN xD -| 10tmF | İş/Hobiler : basqeT aNd müzİq Lakap : tMaC xD

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   Ptsi Eyl. 22, 2008 9:14 am

yha biz yazmıştıqq :S şmdi nieyse boş gzqüo :S xD
Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   Ptsi Eyl. 22, 2008 9:17 am

bakarım aksam

sera
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 151 Nerden : mersin İş/Hobiler : ... Lakap : sera_7

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   Ptsi Eyl. 22, 2008 11:34 am

evet ya bazı yazdıklarımız boş görünüyor:)
Kullanıcı profilini gör
sweet vagabond
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 30/09/08 Mesaj Sayısı : 74 Nerden : _***11/SOS B***_ İş/Hobiler : ögrenci Lakap : _D_E_L_İ K_I_Z_

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   Perş. Kas. 20, 2008 5:52 am

blmem hneralde ilk önce kıyafetlerde deişiklik apardım..buna ihtiyacımız varr
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?   

BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLSAN NEYİ DEĞİŞTİRİRDİN?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası